وبلاگ

۸ قانون مهم برای ست کردن کیف و کفش برای خانم های خوش سلیقه

استایل هر خانمی چیزهای زیادی درباره سلیقه و شخصیتش می‌گوید و کیف و کفش بخش مهمی از استایل هستند. برای اینکه بتوانید کیف و کفشتان را به بهترانتخاب کنید، بهتر است ابتدا هشت قانون مهم ست کردن کیف و کفش را بدانید و بعد دست به خرید بزنید.

موقعیت شناس باشید

هر موقعیتی کیف و کفش مخصوص خودش را نیاز دارد؛ همانطور که نمی‎‎شود در یک عروسی با کوله پشتی زنانه چرم و اسپرت حاضر شد، در دانشگاه هم نمی‌توان با کفش پاشنه بلند و کیف کلاچ سر کلاس‌ها رفت. به همین دلیل لازم است شرایط محیطی را که قرار است در آن حاضر شوید، درک کنید و سپس دست به خرید بزنید. به طور کلی کفش‌های پاشنه تخت یا کتانی‌ها به همراه کوله پشتی و کیف‌های بزرگ برای موقعیت‌های روزمره مناسب هستند و از کفش‌های پاشنه بلند و کیف‌های کوچک برای موقعیت‌های رسمی استفاده می‌شود.

سلام

سلام به همه ی دوستان عزیز و دوست داشتنی
من محسن ترابی هستم از تیم مدیال و هدفم آشنا کردن شما با ترندها ی سال برای ست کردن،به روز بودن و خوشتیپ بودن شماست.

با مدیال همراه باشید.

رنگ سال ۲۰۱۸

کمپانی پنتون اواخر هر سال میلادی رنگ خاصی را به عنوان رنگ سال اعلام میکند. رنگ سال ۲۰۱۸ توسط این موسسه، رنگ بنفش اعلام شده است. پنتون هر ساله با در نظر گرفتن تاثیرات رنگ ها در تکنولوژی ، مد ، فیلم و هنر ، با برگزار کردن یک میتینگ سری، که از متخصصان رنگ کشور های مختلف تشکیل شده است ، رنگ سال را انتخاب میکند. این کمپانی هر دو سال و نیم “کتابخانه ی رنگ” خود را به روز رسانی میکند. رنگ سال تاثیر چشم گیری در کالکشن لباس فصول برند های مختلف ، مبلمان و دکوراسیون داخلی و همچنین لوازم آرایش داشته و دارد.


ultra violet

0 WooCommerce Floating Cart

No products in the cart.

X