آنچه لباس شما درباره ی شما میگوید 2

اعتماد به نفس در ذهن است

به یاد داشته باشید که برای اینکه خوب به نظر برسید ، باید احساس خوبی داشته باشید. به محض رسیدن به آن، از استرس جسمی و عاطفی خلاص خواهید شد  و احساس اطمینان و اعتماد به نفس خواهید کرد.

به طور خلاصه، پوشیدن لباس هایی که به شما کمک می کند احساس خوبی نسبت به خود داشته باشید ، به شما در دستیابی به سطح مشخصی از اعتماد به نفس کمک می کند. درست است که اعتماد به نفس پایین به طور کامل به مد منتسب نمی شود، اما تحقیقات ثابت کرده اند که نحوه لباس پوشیدن شما می تواند تا حد زیادی هورمونهای استرس شما را کاهش دهد. بنابراین، حتما لباس راحتی و شیک را انتخاب کنید و در صورت امکان، رنگ هایی که باعث آرامش و راحتی شما می شوند.

بله ، درست می خوانید ، لباس مناسب می تواند تأثیر عمده ای بر میزان اضطراب شما و همچنین اعتماد به نفس شما داشته باشد. پوشیدن لباس های کژوال و خسته کننده تمام وقت می تواند به طور مستقیم اعتماد به نفس شما را کاهش داده و اضطراب شما را افزایش دهد.

سرانجام ، صادقانه بگوییم ، اضطراب محصولی از اعتماد به نفس کاهش یافته است که فرد هرگز نداشته یا به دلیل یک اتفاق ناخوشایند یا آسیب زا از دست داده . بنابراین ، حتما سبک و استایل راحت و مدرن و رنگ هایی را انتخاب کنید که باعث می شود نسبت به خود احساس اطمینان و رضایت  کنید.

بسیاری از جنبه های مختلف زندگی روزمره وجود دارد که می تواند اعتماد به نفس شما را تحت تأثیر قرار دهد. ماتمایل داریم راحتتر باشیم  وقتی اعتماد به نفس داریم.  و برای بسیاری از افراد ، عزت نفس آنها از ظاهر آنها ناشی می شود. فکر کردن که یک

لباس ، کت و شلوار ، کلاه یا حتی یک جفت مربی جدید می تواند رویکرد شما در سناریوهای خاص را تغییر دهد باورنکردنی است اما  انسان ها یک دسته عجیب و شگفت انگیز هستندو.

لباسی که شما برای پوشیدن انتخاب می کنید می تواند بر همه زمینه های زندگی شما از جمله حرفه شما تأثیر بگذارد. از اولین تاثیر گرفته  تا ایجاد احترام دردیگران هنگام دیدن ما ، سبک لباس پوشیدن ما چیزهای زیادی می گوید. در اینجا فقط چند نکته وجود دارد که باید هنگام انتخاب لباس رعایت شود.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *